Novinka v ČR – univerzální krycí ochranné sklo pro čtečky knih

Mohlo by se vám líbit...

8 komentářů

 1. Michal napsal:

  Dobrý deň!

  Je toto sklo vhodné aj pre čítačku Pocketbook 631 HD?

 2. Tomáš napsal:

  Dobry den,

  ano, je vhodne. Displej u tohoto modelu je zapusten v plastovem ramecku. Kryci sklo presne zapadne do ramecku na velikost displeje. Sklo tedy neprecniva z displeje.

 3. Michal napsal:

  ďakujem za info :)

 4. Kaldra napsal:

  Dobrý den,
  dnes mi toto ochranné sklo z AZ Mobil přišlo, zatím jsem jej nelepil. Pouze jsem zkusil sklo umístit na čtečku a vyzkoušet dotyk. Chápu, že pokud není přilepené, možná nebude fungovat dotyk dokonale. Ale vzhledem k tomu, že technologie dotykové vrstvy očividně není kapacitní, ale nejspíše odporová nebo jiná (reaguje na tlak jakýmkoliv předmětem a ne jen prstem), tak se obávám, že ani po nalepení skla mi dotyk fungovat nebude a já si tímto čtečku vyřadím z provozu. Vlastním čtečku PocketBook 631(2) Touch HD 2. Prosím o odborné vyjádření, díky.

  • Kaldra napsal:

   Edit: Už jsem našel typ použité dotykové technologie. Jedná se o infračervené záření, sklo jsem přilepil. Dotyk funguje OK.

   • Zdenek napsal:

    Dobrý den. Zajímalo by mne jestli je sklo poznat při čtení. Např. odlesky, moaire…děkuji. Sklo je lesklé nebo matné?

 5. Dušan napsal:

  Dobrý den, zajímalo by mne zda, zda povrch skla je lesklý jako klasická folie nebo zda je povrch matný jako je displej čtečky. Děkuji

 6. dron napsal:

  Dobry den,

  sklicko je urcite vice leskle nez displej, ktery je uplne matny. Pri pouzivani neni problem, pro nekoho ale muze byt lesklejsi displej neprijemny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Website Protected by Spam Master


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>