Novinka v ČR – univerzální krycí ochranné sklo pro čtečky knih

Mohlo by se vám líbit...

8 komentářů

 1. Michal napsal:

  Dobrý deň!

  Je toto sklo vhodné aj pre čítačku Pocketbook 631 HD?

 2. Tomáš napsal:

  Dobry den,

  ano, je vhodne. Displej u tohoto modelu je zapusten v plastovem ramecku. Kryci sklo presne zapadne do ramecku na velikost displeje. Sklo tedy neprecniva z displeje.

 3. Michal napsal:

  ďakujem za info :)

 4. Kaldra napsal:

  Dobrý den,
  dnes mi toto ochranné sklo z AZ Mobil přišlo, zatím jsem jej nelepil. Pouze jsem zkusil sklo umístit na čtečku a vyzkoušet dotyk. Chápu, že pokud není přilepené, možná nebude fungovat dotyk dokonale. Ale vzhledem k tomu, že technologie dotykové vrstvy očividně není kapacitní, ale nejspíše odporová nebo jiná (reaguje na tlak jakýmkoliv předmětem a ne jen prstem), tak se obávám, že ani po nalepení skla mi dotyk fungovat nebude a já si tímto čtečku vyřadím z provozu. Vlastním čtečku PocketBook 631(2) Touch HD 2. Prosím o odborné vyjádření, díky.

  • Kaldra napsal:

   Edit: Už jsem našel typ použité dotykové technologie. Jedná se o infračervené záření, sklo jsem přilepil. Dotyk funguje OK.

   • Zdenek napsal:

    Dobrý den. Zajímalo by mne jestli je sklo poznat při čtení. Např. odlesky, moaire…děkuji. Sklo je lesklé nebo matné?

 5. Dušan napsal:

  Dobrý den, zajímalo by mne zda, zda povrch skla je lesklý jako klasická folie nebo zda je povrch matný jako je displej čtečky. Děkuji

 6. dron napsal:

  Dobry den,

  sklicko je urcite vice leskle nez displej, ktery je uplne matny. Pri pouzivani neni problem, pro nekoho ale muze byt lesklejsi displej neprijemny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Website Protected by Spam Master


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>