Knihy zdarma? Ano… část 1.

Ve spolupráci s obchodem AZ Mobil jsme pro vás připravili zajímavou akci na léto. Jedná se o knihy zdarma. Ke každému nákupu čtečky dostanete téměř 170 knih zdarma. Nabídka se postupně rozšiřuje. Záleží tedy na aktuální situaci a na tom, jaké autory pro vás seženeme. Nejedná se tedy o starší, klasickou literaturu (Čapek, Němcová atd…) i když tyto autory vám také přidáme ke čtečce na DVD. Naše nová nabídka se týká současných autorů. Knihy jsou rozděleny do několika tematických balíčků. Stačí tedy v obchodě AZ Mobil zakoupit libovolnou čtečku knih a obdržíte tyto balíčky s knihami. Nyní se na ně podíváme trochu blíže.

1. balíček – 3 knihy zdarma z obchodu www.ereading.cz

letak1

Mari Jungstedt – Neviditelný – Románem Neviditelný se českým čtenářům poprvé představuje autorka označovaná za královnu švédské detektivky. Knihy se prodalo přes 5 miliónů celosvětově (z toho 2 miliony ve Švédsku) a byla přeložena do šestnácti jazyků. Na malebném švédském ostrově Gotlandu se blíží letní prázdniny. Helena a Per pořádají v letním domku na západním pobřeží každoroční večírek s přáteli, který končí prudkou žárlivou hádkou. Za svítání se Helena vydává na procházku po pláži a v husté ranní mlze někoho potká. Je nalezena brutálně zavražděna. Když je zanedlouho poté objeveno tělo další mrtvé ženy, zavražděné podobně bestiálním způsobem, je kriminálnímu komisaři Andersi Knutasovi jasné, že se jedná o téhož pachatele. O pátrání po sériovém vrahovi mají velký zájem i média a ostrovem se šíří panika. Podléhají jí jak místní obyvatelé, tak přijíždějící turisté. Vybírá si vrah náhodně nebo má nějaký plán? A pokud ano, kdo bude další obětí?

Christina Lauren – Vášnivý svůdník – Po divokém víkendu ve Vegas, kde zapíjí promoci, vyděšená budoucností, která je jen únikovou variantou, udělá Mia Hollandová nejbláznivější rozhodnutí svého dosavadního života: vyrazí s Anselem Guillaumem – svým sladkým, nemravným úletem – na léto do Francie. Jen tak si trochu… zadivočit.
Když za provokací a přetvářkou objeví první nefalšované city, dosavadní nezávazné dobrodružství se začíná rozplývat a Mia se musí rozhodnout. Patří do starého života, nebo do toho podivného nového, který se odehrává doslova a do písmene na druhém konci světa?

Cass – Selekce – Po divokém víkendu ve Vegas, kde zapíjí promoci, vyděšená budoucností, která je jen únikovou variantou, udělá Mia Hollandová nejbláznivější rozhodnutí svého dosavadního života: vyrazí s Anselem Guillaumem – svým sladkým, nemravným úletem – na léto do Francie. Jen tak si trochu… zadivočit. Když za provokací a přetvářkou objeví první nefalšované city, dosavadní nezávazné dobrodružství se začíná rozplývat a Mia se musí rozhodnout. Patří do starého života, nebo do toho podivného nového, který se odehrává doslova a do písmene na druhém konci světa?


Pokračování příště

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *